הצהרת נגישות

­­­­­­­­קבוצת מדיה הופ! שואפת להבטיח כי שירותיה נגישים לאנשים עם מוגבלות. קבוצת מדיה הופ! השקיעה כמות משמעותית של משאבים בכדי להבטיח שאתר פלא יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר עבור אנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שמאמצי נגישות לאתרים מסייעים לכל המשתמשים ולכל אדם הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

הנגשת אתר פלא  נעשית באמצעות סורק נגישות האינטרנט של Enable שמופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת לאתר  פלא  לשפר את תאימותו להנחיות נגישות תוכן האינטרנט.(WCAG 2.1)

הפעלת תפריט הנגישות:  ניתן להפעיל את תפריט הנגישות על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתן לרגע שתפריט הנגישות נטען בשלמותו.

קבוצת מדיה הופ!  ממשיכה במאמציה לשפר ללא הרף את נגישות האתר שלה מתוך אמונה כי חובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע ככל הניתן לכלל האוכלוסיה. במאמץ מתמשך לשפר ולפתור בעיות נגישות באופן שוטף, האתר פלא נסרק באופן קבוע באמצעות סורק הנגישות של  Enable כדי לזהות ולתקן כל מחסום נגישות אפשרי באתרנו. למרות מאמצינו להנגיש את כל הדפים והתכנים באתר פלא, ייתכן שחלק מהתכנים עדיין לא הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר כתוצאה מכך שהסורק לא מצא או זיהה את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

אנחנו כאן בשבילך .אם אתה נתקל בקשיים עם תוכן כלשהו באתר או זקוק לעזרה בכל חלק באתר שלנו, אנא פנה אלינו בשעות הפעילות הרגילות כמפורט להלן ונשמח לסייע.

צור קשר:  אם ברצונך לדווח על בעיית נגישות, יש לך שאלות או זקוק לעזרה, אנא פנה אל תמיכת הלקוחות של קבוצת מדיה הופ!  באופן הבא :עמוד צור קשר.

הצהרה עודכנה במרץ 2024.